סוף סוף אפשר לנשום: המסכה האיכותית להגנה מפני קורונה

מציאות שבה עליכם לעטות מסכה בגלל נגיף הקורונה לא תיעלם בקרוב, לכן זה הזמן להפסיק להשתמש במסכות חד פעמיות ולעבור למסכה הכי איכותית, נעימה ושיקית שיש: מסכה בעלת רמת סינון KN95. הכירו את כל היתרונות שלה והזמינו משלוח עד הבית

גם אתם מסתובבים עם המסכות הכחולות הדקות, שנמכרות בחבילה או שאלתרתם לכם מסכת בד נחמדה מבנדנה ישנה או חולצה שנקרעה? אין ספק שהמסכות המשמשות להגנה מפני נגיף הקורונה הפכו למראה המייצג של שנת 2020. פתאום, בתוך פרק זמן קצר, העולם כולו עוטה מסכה על הפנים בעקבות התפרצות הנגיף, ואין ספק שכדי להימנע מהידבקות בישראל ובעולם עוד יעטו מסכות שכאלה במשך שבועות ארוכים.

kn95

האביזר הכי חשוב ב-2020. נשמית עם רמת סינון KN95 (צילום: יח"צ)

משרד הבריאות קבע כי מסכת פה-אף מקטינה מאוד את הסיכון להדביק ולהידבק, משום שהיא מונעת פליטת נתז טיפתי ומונעת מנתז טיפתי להגיע לפה ולאף. המסכה מגנה על מי שעוטה אותה וגם על מי שקרוב אליו. לכן חשוב מאוד לעטות אותה בכל פעם שיוצאים מן הבית, ובמיוחד כשנמצאים בקרב אנשים. החשיבות שלה כפולה ומכופלת כאשר עוטה אותה מי שנושא את הנגיף, שכן היא מפחיתה משמעותית את הסיכוי שלו להדביק אחרים.

אנשים לעיתים קרובות משתמשים במסכות באופן שגוי, כך שהן לא מספקות הגנה. הכוונה לכך שעוטים אותה מבלי שהיא מכסה את אזור האף והפה כולו, לא מחטאים אותה ועושים בה שימוש חוזר ממושך. חשוב לזכור כי שימוש לא נכון במסכות עלול לגרום להגברת הסכנה להידבק במחלה או להדביק אחרים.

מה אתם חייבים לקבל מהמסכה שלכם?

המסכה חייבת לסנן את האוויר שבסביבה ברמה הכי גבוהה שיש. היא חייבת להיות נוחה לשימוש של יותר מ-10 דקות, בעיקר משום שהמציאות בעתיד הקרוב תחייב אותנו לעטות אותה מחוץ לבית ובמקום העבודה.

המסכה חייבת לסנן את האוויר בצורה כזאת שיהיה נוח לנשום אותו בקלות, ללא מאמץ, כך שעליה להיות בלתי מורגשת על הפנים ולאפשר לאוויר נקי לחדור ללא חשש שתקבלו התקף אסטמה, קלסטרופוביה ושאר חרדות. וכן, יש גם את עניין המראה - אתם לא רוצים להסתובב עם מסכה שמזכירה רופא בחדר ניתוח וגם לא עם מסכות מחודדות שנראות כמו מקור של ציפור. יש מסכה כזאת - נוחה, בטוחה ויפה? ובכן, יש.

הכירו את המסכה הכי נוחה ובטוחה לימי הקורונה

נשמית עם רמת סינון KN95 (צילום: יח"צ)

ישנן לא מעט מסכות כיום שמיועדות להגן מפני נגיף הקורונה, אבל רובן אינן נוחות, בלשון המעטה, גורמות לפנים להזיע ויוצרות אדים אצל אלה המרכיבים משקפיים. יש מסכה אחת נעימה, נוחה ובעיקר בטוחה - מסכה בעלת רמת סינון KN95 מסננת 99% מהחיידקים שבאוויר.

כן, KN95 אינו שם של מסכה אלא קטגוריית סינון וחשוב לדעת זאת. ישנן מסכות רבות תחת קטגוריה זאת ועכשיו אתם יכולים לקנות אונליין במסכה איכותית שכזאת ב-25 שקלים חדשים בלבד, כי הרי עבור הבריאות שלכם אתם רוצים את הטוב ביותר.

נשמית עם רמת סינון KN95 מתהדקת סביב הפה והאף ומאפשרת מעבר אוויר רק דרך המסנן ובכך חוסמת מעבר חלקיקים. שני סרטי ראש מפוליאוריתן מהדקים את המסכה והיא מתאימה לחובשי משקפיים ומאפשרת לדבר בנוחות.

מסכות KN95 הן הרבה יותר איכותיות מהמסכות החד פעמיות וכמובן ממסכות הבד. מסכות אלה מגיעות בשני צבעי יוניסקס: כחול ג'ינס ולבן (צילום: יח"צ)

מסכת KN95 מסננת חיידקים ברמה הכי גבוהה שיש וניתן לעשות בה שימוש חוזר במשך 7 ימים מלאים. מדובר במסכות הרבה יותר איכותיות וידידותיות לסביבה מהמסכות החד פעמיות והבטנה הרכה שלה הופכת אותה לנעימה למגע. בשונה ממסכות אחרות בקטגוריה, המסכה מתאימה למבנה וגודל הפנים על ידי הקטנה או הגדלה שלה, כך שהיא יכולה להתאים לכל מבנה פנים וכן לבעלי זקנים. מסכות KN95 הן הרבה יותר איכותיות מהמסכות החד פעמיות וכמובן ממסכות הבד. מסכות אלה מגיעות בשני צבעי יוניסקס: כחול ג'ינס ולבן.

הנשמית מתקפלת בצורה סטרילית וקומפקטית ונכנסת לכול כיס עד לשימוש הבא ללא סרבול מיותר. בזכות פטנט ייחודי שפותח על ידי משרד הפנים הסיני ניתן לנשום איתה בצורה רגילה לאורך שעות ולכן היא גם המסכה הרשמית של כוחות הביטחון הסינים ואנשי הממשל במדינה שבה פרץ נגיף הקורונה. היא גם עומדת בתקן האירופי ומדובר במוצר שנבדק ואושר.

האמרה "בבריאות לא משחקים" נכונה שבעתיים בימים אלו ולכן זה הזמן להשקיע מעט במסכה איכותית כדי לקבל תמורה גדולה - אוויר נקי ומסונן, מראה שיקי והרגשה נעימה ובטוחה יותר, כל זאת בזכות מסכות מבעלות רמת סינון KN95.

לרכישת נשמית KN95 איכותית ונעימה שתגיע אליכם הביתה - הקליקו כאן